Traktorius Versatile Deltatrack 520-610

Gamintojas: VERSATILE

Versatile DeltaTrack – tai pilnai integruota, specialiai Versatile skirta keturių vikšrų sistema. Pristatomi trys modeliai: 520DT, 570DT ir 610DT. DeltaTrack savo efektyvumu ir ilgaamžiškumu pralenkia iki šiol gamintas vikšrų sistemas. Vikšrų sistemoje naudojamos pasiteisinusios Versatile išorinių planetinių reduktorių sistemos, leidžiančios visą galią perduoti į žemės paviršių.

Daugiau informacijos: www.atechnika.lt
Galingumas: 520-610 AG

TRAKTORIUS VERSATILE DELTATRACK 520-610

Versatile DeltaTrack – tai pilnai integruota, specialiai Versatile skirta keturių vikšrų sistema. Pristatomi trys modeliai: 520DT, 570DT ir 610DT. DeltaTrack savo efektyvumu ir ilgaamžiškumu pralenkia iki šiol gamintas vikšrų sistemas. Vikšrų sistemoje naudojamos pasiteisinusios Versatile išorinių planetinių reduktorių sistemos, leidžiančios visą galią perduoti į žemės paviršių. Keturi, nepriklausomi vikšrai užtikrina subalansavimą ir nuolatinį sukibimą su žemės paviršiumi. DeltaTrack yra pagamintas naudojant pažangiausią, žemės ūkyje naudojamą vikšrų konstrukciją. Jis išsiskiria laiko patikrintais Cummins varikliais, tvirtomis CAT Powershift transmisijomis ir legendiniu Versatile patikimumu bei aptarnavimo paprastumu.

QSX15 CUMMINS variklis
DeltaTrack montuojamas greitai reaguojantis, 15 litrų darbinio tūrio variklis Cummins QSX. Neturintis sau lygių variklio darbinis tūris ir Cummins VGT (kintamos geometrijos turbokompresorius) padeda pasiekti puikų sukimo momento reagavimą ir traukos jėgą. Naudojant IT4 atitinkantį Cummins variklį, turintį EGR (išmetamųjų dujų recirkuliacija) ir DPF (kietųjų dalelių filtras), DeltaTrack išmetamųjų dujų nebereikia apdoroti karbamido tirpalu.

CAT transmisija
DeltaTrack montuojama sustiprinta CAT TA22 Powershift transmisija. 16 pavarų važiavimui į priekį ir 4 pavaros važiavimui atgal perjungiamos nenutraukiant galios perdavimo, taip sudarant patogesnes darbo sąlygas. Didelis darbui skirtų pavarų pasirinkimas leidžia atlikti beveik visus darbus. TA22 yra pilnai programuojama automatiniam perjungimui ir greičio suderinimui. 35 km/h važiavimui keliu skirtas greitis leidžia greitai nuvažiuoti iš vieno lauko į kitą.

DELTATRACK VAŽIUOKLĖS SISTEMA
Sukurta bendradarbiaujant su Camoplast, DeltaTrack yra viena pažangiausių važiuoklių rinkoje. Ji skirta užtikrinti sistemos ilgaamžiškumą ir ilgesnį vikšro tarnavimo laiką. DeltaTrack siūlo puikų sukimo momento perdavimą ir nepaprastą praktiškumą.

Važiuoklės montavimas
DeltaTrack turi integruotą tvirtinimo prie tilto sistemą ir sustiprintą tvirtinimą prie traktoriaus rėmo. Rėmas sugeria kiekvieno vikšro perduodamus įtempimus ir taip padidina vikšrų sistemos tarnavimo laiką bei sumažina aptarnavimų poreikį.

Svorio paskirstymas
Ant plieninių atramų sumontuoti degalų bakai padeda DeltaTrack išlaikyti vienodą, 50/50 svorio paskirstymą kairei ir dešinei pusėms, nepriklausomai nuo degalų lygio. Šoninius bakus sujungiantis vamzdis padeda išlaikyti vienodą degalų pasiskirstymą. Bakai sumontuoti taip, kad nesikeistų svorio paskirstymas priekinei ir užpakalinei traktoriaus dalims.

Versatile išoriniai planetiniai reduktoriai
DeltaTrack pavara turi Versatile išorinių planetinių reduktorių sistemą. Išoriniai planetiniai reduktoriai perduoda galią tiesiai virš vežimėlių, kad būtų užtikrintas vienodas sukimo momento perdavimas kiekvienam vikšro mazgui. Tai sumažina neigiamą poveikį galios perdavimui darant posūkius ir sukimo momento nuostolius, todėl yra lengviau daryti staigius posūkius dirbant su dideliais padargais ir esant didelėms apkrovoms.

Vikšrų sistema
DeltaTrack naudojama priverstinės vikšro pavaros sistema, kuri leidžia sumažinti dėvėjimąsi, trintį ir kaitimą. Vikšrui praslysti neleidžia ant vikšro esančios iškylos, kurios susikabina su varančiuoju ratu. DeltaTrack su varančiuoju ratu visada yra susikabinusios 4,6 vikšro iškylos. Taip išvengiama vikšro praslydimo varančiojo rato atžvilgiu. DeltaTrack vikšrai turi didžiausias (8 1/2“) iškylas rinkoje, kad būtų padidintas vikšrų tarnavimo laikas.

Varantysis ratas
Didelių matmenų, vientisas, liejimo būdu pagamintas varantysis ratas užtikrina didesnį, nei konkurentų vikšrinėse važiuoklėse, 80,7° laipsnių gaubimo kampą, kuris padeda padidinti vikšro tarnavimo laiką.

Kreipiantieji ratai
DeltaTrack naudojami didelių matmenų kreipiantieji ratai padidina užvažiavimo kampą ir sumažina pavojų įklimpti važiuojant per purvą. Dideli kreipiantieji ratai ir vikšro kampas padeda sumažinti vikšrinės važiuoklės galios poreikį.

Atraminiai ritinėliai
DeltaTrack sistemoje naudojami didelių matmenų atraminiai ritinėliai. Jie sumontuoti taip, kad būtų ne vienoje linijoje su tiltu ar pavaros sistemos mazgais. Tai leidžia pagerinti važiavimo savybes ir padidinti tarnavimo laiką. Poliuretano danga, lyginant su konkurentų naudojamais ritinėliais su gumos danga, žymiai sumažina atraminių ritinėlių dėvėjimąsi ir aptarnavimų poreikį.

Dviašis vežimėlis
Svyravimas dviem kryptimis užtikrina geresnį svorio paskirstymą ir sumažina smūgines apkrovas. Sumažinta vibracija ir rėmo įtempimai padidina komfortą operatoriui. DeltaTrack dviašių vežimėlių sistema taip pat siūlo geresnes važiavimo per įvairiausias kliūtis savybes.

Pagerintos standartinės kabinos pasiūlymas
DeltaTrack gali pasiūlyti vieną geriausių klasėje Versatile HQ kabiną. Beveik 8 m įstiklintą plotą turinti HQ kabina užtikrina panoraminį laukų vaizdą. Prie sėdynės vairuotojui, dešinėje pusėje sumontuotas valdymo pultas leidžia pirštų galiukais valdyti visas traktoriaus funkcijas ir sumažinti operatoriui tenkantį krūvį. Sėdynė ant oro pagalvės su  pusiau aktyvia pakaba yra montuojama kaip standartinė įranga. Taip pat HQ kabinoje siūloma didelė sėdynė instruktoriui.

DELUXE kabina
Nauja Deluxe kabina, tai aukštos klasės, pilnai įrengta kabina, kuri suteikia operatoriui visą įmanomą komfortą ilgomis darbo dienomis. Sėdynė su oro pagalve ir pusiau aktyvia pakaba bei sėdynė instruktoriui šioje kabinoje yra montuojamos kaip standartinė įranga. Kartu su standartinėje kabinoje montuojama įranga, Deluxe kabinoje papildomai įrengta maitinimo lizdas ir USB jungtis. Garso kokybę pagerinantis garsiakalbis taip pat montuojamas kaip standartinė įranga.

Ventiliacijos angos
Didelės, įvairiomis kryptimis nukreiptos ventiliavimo angos optimizuoja komfortą ir padeda kabinoje sukurti idealią aplinką.

Radijas
Patogiai išdėstyta aukštos kokybės stereo garso sistema padeda ilgas darbo dienas padaryti malonesnes.

Patogumas
Kaip standartinė įranga yra įrengti keturi laikikliai puodeliams. Kabinoje taip pat įrengtos pakaba striukei, kad kabinoje būtų švaru ir viskas savo vietoje. Sėdynė operatoriui gali būti pasukta iki 104° kampu, kad būtų pagerintas velkamų padargų matomumas. Deluxe kabinoje kaip standartinė įranga montuojama šildoma sėdynė ant oro pagalvės.

REGIONINIAI AGROKONCERNO TECHNIKOS ATSTOVAI


ALGIRDAS AMBRAZEVIČIUS
algirdas.ambrazevicius@agrokoncernas.lt
+ 370 615 58384
Šakiai, Marijampolė, Vilkaviškis, Kazlų rūda, Alytus, Varėna, Lazdijai.

TOMAS RAGAUSKAS
tomas.ragauskas@agrokoncernas.lt
+ 370 686 39901
Prienai.

JURIJ IŠČIŠIN
jurij.iscisin@agrokoncernas.lt
+ 370 662 52489
Panevėžys, Kėdainiai, Jonava, Ukmergė,Kaunas, Kaišiadorys.

VLADAS VILKELIS
vladas.vilkelis@agrokoncernas.lt
+ 370 614 44546
Šalčininkai, Trakai, Vilnius, Širvintos, Utena, Ignalina, Zarasai, Visaginas, Ignalina, Švenčionys, Molėtai, Elektrėnai.

ZIGMAS PRANCKUS
zigmas.pranckus@agrokoncernas.lt
+ 370 611 38803
Jurbarkas, Tauragė, Raseiniai, Šiauliai, Radviliškis, Kelmė, Pagėgiai.

OSVALDAS JANČAUSKAS
osvaldas.jancauskas@agrokoncernas.lt
+ 370 687 55619
Plungė, Telšiai, Mažeikiai, Naujoji Akmenė, Šilutė, Klaipėda, Kretinga, Skuodas.

TOMAS KONČIUS
tomas.koncius@agrokoncernas.lt
+ 370 686 84361
Kupiškis, Rokiškis, Joniškis, Pasvalys, Pakruojis, Biržai.