Traktorius McCORMICK X8

Gamintojas: McCORMICK

McCormick - tai istorinis ženklas tarp visų žemės ūkio gamintojų. Jis visada simbolizavo didelę galią, technologinę pažangą ir išskirtinį dizainą. Šie traktoriai ypač pasižymi savo universalumu ir plačia gama, net ir išrankiausias klientas turi galimybę rinktis iš traktorių, kurių galingumas prasideda nuo 68 AG ir siekia net 310 AG. McCormick - tai traktorius, kuris pagelbės visuose žemės ūkio darbuose.

Daugiau informacijos: www.atechnika.lt
Galingumas: 258-301 AG

TRAKTORIUS MCCORMICK X8

Kabina
Keturių taškų tvirtinimo su plokščio dugno platforma ir pusiau aktyvia amortizacijos sistema. 12 colių DSM jutiminis monitorius, Automatinė klimato valdymo sistema.

Variklis
Elektroniškai valdoma kintamos geometrijos turbina (eVGT). Emisijos kontrolės technologija su Hi-SCR/DOC sistemomis. Variklis tvirtinimas lieto metalo rėme, užtikrinant geriausią išpildymą ir pagerinant sukibimą. Išsiskleidžiantys aušinimo raditoriai leidžia lengviau ir greičiau išvalyti. 550 l kuro bakas, 70 l AdBlue bakas.


Transmisijos
VT-Drive keturių pakopų pilnai automatinė transmisija. Keturi programuojami greičio diapazonai. Transmisijos valdymas integruotas į VT Easy Pilot proporcinį valdiklį. Mažesnės kuro sąnaudos, mažesnė aptarnavimo kaina. 40 km/h ar 50 km/h ECO greičio režimas prie sumažintų variklio apsukų.

 

Ašys
Elektroniškai valdoma centrinio sukabinimo priekinė amortizuojanti ašis. Priekinė ašis su šlapio tipo diskiniais stabdžiais. Galinė ašis su žiediniais stūmokliniais šlapio tipo daugiadiskiais stabdžiais. Automatinis 4WD ir diferiancialo užrakto aktyvavimas.

 

Hidraulinė sistema.
Uždaro tipo - centrinė, hidraulinė sistema su 212 l/ min. kintamo kampo siurbliu. Hidraulinė kabinos amortizacija. Elektroniškai valdoma galinė-tritaškė pakaba su maksimalia kėlimo galimybe iki 12000 kg. 3-ų greičių darbinio veleno sūkiai.

 

REGIONINIAI AGROKONCERNO TECHNIKOS ATSTOVAI


ALGIRDAS AMBRAZEVIČIUS
algirdas.ambrazevicius@agrokoncernas.lt
+ 370 615 58384
Šakiai, Kazlų Rūda, Vilkaviškis, Marijampolė, Kalavarija, Prienai, Birštonas, Alytus, Lazdijai.

VLADAS VILKELIS
vladas.vilkelis@agrokoncernas.lt
+ 370 614 44546
Zarasai, Utena, Anykščiai, Molėtai, Ignalina, Ukmergė, Širvintos, Švenčioniai, Vilnius, Elektrėnai, Trakai, Šalčininkai, Varėna, Druskininkai.

JUSTAS MULOKAS
justas.mulokas@agrokoncernas.lt
+ 370 695 94852
Panevėžys, Kėdainiai, Jonava, Kaunas, Kaišiadorys.

VYTAUTAS BEREIŠA
vytautas.bereisa@agrokoncernas.lt
+ 370 682 13443
Šilutė, Šilalė, Tauragė, Pagėgiai, Jurbarkas.

DARIUS RUDZEVIČIUS
darius.rudzevicius@agrokoncernas.lt
+ 370 696 42264
Klaipėda, Kretinga, Skuodas, Rietavas, Plungė, Mažeikiai, Akmenė, Telšiai.

TOMAS RAGAUSKAS
tomas.ragauskas@agrokoncernas.lt
+ 370 686 39901
Šiauliai, Kelmė, Radviliškis, Raseiniai.

AIDAS KALINAUSKAS
aidas.kalinauskas@agrokoncernas.lt
+ 370 686 84361
Joniškis, Pakruojis, Pasvalys, Biržai, Kupiškis, Rokiškis.