Traktorius VERSATILE MFWD 265-365

Gamintojas: VERSATILE

Universalūs Versatile MFWD traktoriai, turintys beveik 20 metų darbo laukuose patirtį, yra vieni iš rinkos lyderių. 265, 295, 315, 335 ar 365 AG galios Versatile MFWD traktoriai varomi Cummins QSL9 variklio, kuris apjungia galią, ekonomiškumą ir našumą.

Daugiau informacijos: www.atechnika.lt
Galingumas: 265-365 AG

TRAKTORIUS VERSATILE MFWD 265-365

Universalūs Versatile MFWD traktoriai, turintys beveik 20 metų darbo laukuose patirtį, yra vieni iš rinkos lyderių. 265, 295, 315, 335 ar 365 AG galios Versatile MFWD traktoriai varomi Cummins QSL9 variklio, kuris apjungia galią, ekonomiškumą ir našumą. Cummins QSL variklis yra pritaikytas sklandžiai perjungiamai Powershift transmisijai, turinčiai 16 pavarų važiavimui į priekį ir 9 pavaras važiavimui atgal. Transmisija turi programuojamas funkcijas, kurios gali patenkinti bet kokius Jūsų darbo poreikius. Pirštų galiukais valdoma elektrinė hidraulinė sistema su papildomai pasirenkamu Hi-Flow hidraulinės sistemos paketu užtikrina 284 l/min alyvos srautą, kuris užtikrina modernių padargų poreikius.

QSL9
Dėl galios ir sukimo momento, Cummins QSL9 yra vienas iš rinkos lyderių. Šis variklis su turbokompresoriumi ir elektronikos valdomu, aukšto slėgio Common Rail įpurškimu užtikrina tolygų galios tiekimą, greitą variklio reagavimą ir mažesnę vibraciją. Taip pat, dėl integruoto įsiurbiamo oro pašildymo, šis modelis turi geras paleidimo šaltu oru savybes.

VGT/daugiataškis aukšto slėgio degalų įpurškimas
SL9 apjungia našumą, galią ir ekonomiškumą. Naudojant Cummins pažangią įpurškimo technologiją, QSL9 užtikrina galią, patikimumą ir ilgaamžiškumą, o taip pat mažą taršą ir efektyvumą. Pažangi elektronika padidina variklio galią, sukimo momentą ir pagreitina variklio reagavimą. Cummins QSL9 yra žinomas dėl savo paleidimo šaltu oru savybių ir tolygaus darbo, taip pat variklio mažesnio triukšmo ir vibracijas. Tai reiškia mažesnį operatoriaus nuovargį.

Transmisija
Perjungimas į aukštesnes ir žemesnes pavaras atliekamas paprastai, mygtuko paspaudimu. Traktoriaus modeliuose montuo- jama 16 x 9 Powershift transmisija, kuri buvo pritaikyta sklandžiam pavarų perjungimui, ypatingai, esant apkrovai. Pažangi konstrukcija naudojant didelių matmenų, grūdintus, ant ritininių guolių sumontuotus krumpliaračius su įstri-žais krumpliais užtikrina patikimą, sklandų ir tylų darbą.

Moderniems padargams reikia didesnį alyvos srautą turinčios hidraulinės sistemos, pastovius sūkius išlaikančio galios tiekimo veleno ir dideles apkrovas atlaikančios vilkimo sijos. Versatile 260, 290 ir 310 skirti patenkinti šiuos aukštus reikalavimus.

Elektrinė-hidraulinė sistema
Uždaro centro, apkrovai jautri hidraulinė sistema užtikrina pakankamą galią padargams, kuriems reikalingas didelis hidraulinės alyvos srautas, ir tiekia slėgį ir srautą, tik kai to reikia. Kai hidraulinė sistema nėra reikalinga, sistema persijungia į mažo slėgio laukimo rėžimą ir leidžia taupyti energiją, daugiau galios perduodant į vilkimo siją. Kaip standartinė įranga montuojama elektrinė-hidraulinė sistema yra ergonomiška ir užtikrina komfortą bei patogumą. Pirštų galiukais perjungiama valdymo įranga leidžia valdyti hidraulinės sistemos funkcijas. Didesnis ar mažesnis hidraulinės alyvos srautas yra nustatomas elektrinės hidraulinės sistemos monitoriaus pagalba.Versatile 260 – 310 standartinis bendras alyvos srautas yra 208 l/min. Pasirenkamos didelio srauto hidraulinės sistemos alyvos srautas yra 284 l/min. Standartiškai montuojamos keturios išorinių hidraulinių jungtys. Galima užsisakyti šešias jungtis.

3-jų taškų pakabinimo sistema
Versatile 260 – 310 kaip standartinė įranga montuojama III/IIIN 3-jų kategorijos taškų pakabinimo sistema, kurios keliamoji galia 8550 kg.

GTV
Pilnai nepriklausomas GTV valdomas daugiadiskės sankabos su bronziniais antdėklais pagalba, kuri užtikrina švelnų padargo įjungimą. 260 modelyje kaip standartinė įranga montuojamas dviejų greičių (540/1000 aps/min) GTV. 290 ir 310 modeliuose kaip standartinė įranga montuojamas 1000 aps/min GTV, o papildomai galima užsakyti 540/1000 aps/min GTV.

Prikabinimo įtaisas ir vilkimo sija
Vilkimo sija turi automatiškai įkišamą kaištį, kuris, prikabinant padargą, automatiškai įkrenta į jam skirtą vietą. Važiuojant su traktoriumi prie padargo atbulinei eiga, padargo prikabinimo įtaisas atsiremia į atkabinimo plokštelę ir automatiškai įkrintaį jam skirtą vietą. Operatoriui nebereikia išlipti iš traktoriaus kabinos, taip pat nereikia antrojo operatoriaus pagalbos. Trijų taškų pakabinimo sistema su vilkimo jėgos jutikliu išlaiko vienodą padargo darbo gylį. Tai idealiai tinka atliekant sunkius darbus, tokius kaip žemės dirbimas. Versatile MFWD traktoriuose kaip standartinė įranga montuojama 1 1/2“ (38 mm) vilkimo sijos prikabinimo ąsa. Taip pat, papildomai galima užsakyti 2“ (51 mm) prikabinimo ąsą. Visiems modeliams galima užsakyti sustiprintą vilkimo siją.

Rėmas ir tiltas
Versatile 260, 290 ir 310 yra skirti užtikrinti patikimumą ir ilgaamžiškumą. Rėmo ir variklio gaubto forma leido sumažinti posūkio spindulį ir sudarė galimybę naudoti didesnių matmenų padangas bei įvairesnį jų sumontavimą. Mažesnis posūkio spindulys yra labiausiai pastebimas apsisukant galulaukėje. Visi modeliai turi riboto praslydimo diferencialą, kuris automatiškai padidina traukos jėgą dirbant įvairiomis sąlygomis. Jei reikia dar daugiau traukos jėgos, galima užsisakyti diferencialo blokavimą, kurio pagalba visa jėga perduodama vienodai abiems ratams. Varančiųjų ratų sukimosi greitis efektyviai sumažinamas vidinio planetinio reduktoriaus su didelių matmenų žiediniu krumpliaračiu ir satelitiniais krumpliaračiais pagalba. Sustiprintas užpakalinio tilto korpusas iš ketaus apsaugo
mazgus ir daugeliui metų užtikrina darbą be problemų.

Versatile MFWD traktoriai siūlo vieną didžiausių klasėje Versatile HQ kabiną. Didesnis kaip 6,83 m² HQ kabinos stiklų plotas užtikrina panoraminį laukų vaizdą. Prie sėdynės vairuotojui, dešinėje pusėje sumontuotas valdymo pultas leidžia pirštų galiukais valdyti visas traktoriaus funkcijas ir sumažinti operatoriui tenkantį krūvį. Sėdynė ant oro pagalvės sus pusiau aktyvia pakaba yra montuojama kaip standartinė įranga. Taip pat HQ kabinoje siūloma didelė sėdynė instruktoriui.

DELUXE kabina
Nauja Deluxe kabina, tai aukštos klasės, pilnai įrengta kabina, kuri suteikia operatoriui visą įmanomą komfortą ilgomis darbo dienomis. Sėdynė su oro pagalve ir pusiau aktyvia pakaba bei sėdynė instruktoriui šioje kabinoje yra montuojamos kaip standartinė įranga. Kartu su standartinėje kabinoje montuojama įranga, Deluxe kabinoje papildomai įrengta maitinimo lizdas ir 5 V integruota USB jungtis.

Aplinkos sąlygos kabinoje
Didelės, įvairiomis kryptimis nukreiptos ventiliavimo angos padeda kabinoje sukurti idealias aplinkos sąlygas. Klimato kontrolė sumažina stiklų rasojimą, o kabinos viduje esantis didesnis slėgis apsaugo nuo dulkių ir nešvarumų dalelių kaupimosi. Patogūs priedai, tokie kaip keturi laikikliai puodeliams ir pakaba striukei, leidžia kabinoje išlaikyti švarą ir tvarką.

Sėdynė operatoriui
Siekiant padidinti matomumą prikabinant padargus, sėdynė operatoriui gali būti pasukta 27° kampu. Šildoma odinė sėdynė su oro pagalve Deluxe kabinoje montuojama kaip standartinė įranga.

Sėdynė instruktoriui
Užlenkus instruktoriui skirtos sėdynės atlošą, gaunama darbui skirta vieta, idealiai tinkama pasidėti nešiojamą kompiuterį. Deluxe kabinoje įrengtas 110 V maitinimo lizdas užtikrina, kad Jūsų darbas niekada nebus nutrauktas dėl išsikrovusios baterijos.

Radijas
Patogiai išdėstyta aukštos kokybės stereo garso sistema padeda ilgas darbo dienas padaryti malonesnes. Galima užsisakyti palydovinio radijo imtuvą.

Matomumas
Vientisas variklio gaubtas, lyginant su ankstesniais modeliais, matomumą į priekį pagerina iki 35%. Nuožulnus variklio gaubtas suteikia traktoriui modernią išvaizdą ir pagerina matomumą operatoriui. Vienu skląsčiu fiksuojamas ir pakėlimo aukščio ribotuvus turintis variklio gaubtas suteikia priėjimą prie variklio ir aušinimo radiatorių.

REGIONINIAI AGROKONCERNO TECHNIKOS ATSTOVAI


ALGIRDAS AMBRAZEVIČIUS
algirdas.ambrazevicius@agrokoncernas.lt
+ 370 615 58384
Šakiai, Kazlų Rūda, Vilkaviškis, Marijampolė, Kalavarija, Prienai, Birštonas, Alytus, Lazdijai.

VLADAS VILKELIS
vladas.vilkelis@agrokoncernas.lt
+ 370 614 44546
Zarasai, Utena, Anykščiai, Molėtai, Ignalina, Ukmergė, Širvintos, Švenčioniai, Vilnius, Elektrėnai, Trakai, Šalčininkai, Varėna, Druskininkai.

JUSTAS MULOKAS
justas.mulokas@agrokoncernas.lt
+ 370 695 94852
Panevėžys, Kėdainiai, Jonava, Kaunas, Kaišiadorys.

VYTAUTAS BEREIŠA
vytautas.bereisa@agrokoncernas.lt
+ 370 682 13443
Šilutė, Šilalė, Tauragė, Pagėgiai, Jurbarkas.

DARIUS RUDZEVIČIUS
darius.rudzevicius@agrokoncernas.lt
+ 370 696 42264
Klaipėda, Kretinga, Skuodas, Rietavas, Plungė, Mažeikiai, Akmenė, Telšiai.

TOMAS RAGAUSKAS
tomas.ragauskas@agrokoncernas.lt
+ 370 686 39901
Šiauliai, Kelmė, Radviliškis, Raseiniai.

AIDAS KALINAUSKAS
aidas.kalinauskas@agrokoncernas.lt
+ 370 686 84361
Joniškis, Pakruojis, Pasvalys, Biržai, Kupiškis, Rokiškis.