UAB „Agrokoncernas“ bendradarbiaudamas su puikiai pasaulyje žinomomis trąšų kompanijomis iš viso pasaulio, Lietuvos rinkai tiekia kruopščiai atrinktus, žemės ūkiui reikalingus, produktus (trąšas, dirvožemio gerinimo medžiagas) ir kuria augalų auginimo technologijas.


Šiuo metu žemdirbiams galime pasiūlyti platų kompleksinių trąšų asortimentą: virš 20 skirtingų pavadinimų makro-mikroelementinių trąšų – „Agroplus“ ir „Agrotop“ skirtų purškimams per augalų lapus ir virš 15 skirtingų pavadinimų granuliuotų mineralinių trąšų, skirtų aprūpinti augalus maisto medžiagomis per augalų šaknis iš dirvos. Siūloma produkciją šalies ūkininkai gali įsigyti net 15 prekybos vietų visoje Lietuvoje. Per metus, UAB „Agrokoncernas“ parduoda trąšų už daugiau kaip 80 mln. Eur.


Trąšos parduodamos ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir eksportuojamos į Lenkiją, Latviją, Estiją, Čekiją bei kitas šalis.


Daugiau kaip 15 metų su įvairiomis mokslo įstaigomis atliekame makro ir mikroelementų trąšų bandymus, ieškant optimaliausių tręšimo sprendimų. Taip pat, Inovacijų ir tyrimų centre „AgroITC investuojame į bandymus ir kitus technologinius sprendimus nuo produktų suderinamumo iki derliaus.