Trąšos

UAB „Agrokoncernas“ žemdirbiams siūlo vieną didžiausių šalyje azoto, fosforo, kalio ir kompleksinių trąšų asortimentą. 2006 metais iš dviejų terminalų - Pavenčių (Šiaulių r.) ir Mauručių (Prienų r.) agrocentruose - pradėta prekiauti skystosiomis trąšomis. 2016 metais pradėta prekiauti ir Pakruojo agrocentre. Trąšos parduodamos ne tik vietos rinkai, bet ir eksportuojamos į Lenkiją, Latviją, Estiją bei kitas šalis. Šiuo metu UAB „Agrokoncernas“ gali pasiūlyti žemdirbiams nuo 15 iki 20 skirtingų pavadinimų vienanarių bei kompleksinių mineralinių trąšų.
 
Išvystyta prekyba ir mikroelementinėmis trąšomis. Daugiau nei dešimt metų žemdirbiams tiekiamos labai koncentruotos mikroelementinės trąšos, naudojamos augalams tręšti per lapus. Puikios sudėties atskiroms augalų rūšims skirtas mikroelementines trąšas gerai vertina žemdirbiai. Lietuvai, Latvijai ir Estijai šios trąšos yra tiekiamos su prekės ženklais
 

  
Naujausių mikroelementinių trąšų sudėtyje yra daug augalams reikalingų elementų ir aukštos kokybės cheminių medžiagų junginių, kurie gerai dera su daugeliu kitų žemės ūkyje naudojamų preparatų. Skystų, paruoštų naudoti, mikroelementinių trąšų sudėtyje yra paviršiaus aktyviųjų medžiagų, taip pat medžiagų, padidinančių elementų absorbciją į augalus, klijų, apsaugančių trąšų nusiplovimą nuo augalų ir dispersinės medžiagos, padedančios ilgiau išlaikyti produktus.
 
Žemdirbiams siūlomose makro ir mikro trąšose yra visų svarbiausių augalams augti bei vystytis reikalingų maistinių medžiagų. Nuo 2012 metų žemdirbiams pradėtos tiekti per lapus tręšti skirtos AGROPLUS NPK trąšos.
 
Kaip tinkamai parinkti trąšas, kaip laiku jas panaudoti, žemdirbius konsultuoja UAB „Agrokoncernas“ atstovai regionuose.