STOMP CS, HERBICIDAS

Gamintojas: BASF
Pakuotė: 1,5,10 l

 


 


Sisteminio veikimo dirvinis herbicidas, skirtas naikinti trumpaamžes dviskiltes ir vienaskiltes piktžoles kukurūzuose, žirniuose ir žirnių-javų mišiniuose, pupose bei vasariniuose kviečiuose, miežiuose su varpinių žolių, raudonųjų ir baltųjų dobilų, liucernos įsėliu, raudonųjų ir baltųjų dobilų, liucernos ir varpinių žolių pasėliuose ir sėkliniuose pasėliuose sėjos metais, bulvėse, svogūnuose, česnakuose, auginamuose iš sėklų ir ropučių, poruose auginamuose iš sėklų, morkose ir šakninėse petražolėse bei gūžiniuose kopūstuose.

 

Veiklioji medžiaga: pendimetalinas 455 g/l (38,72 %)

Cheminė grupė: dinitroanilinai
Produkto forma:
kapsulinė suspensija

Skirtas profesionaliam naudojimui.

 

Veikimo būdas

Stomp CS yra naujos formos, kapsulinės suspensijos herbicidas, savo sudėtyje turintis 455 g/l pendimetalino. Kapsulinės suspensijos forma yra be tirpiklių / pagaminta vandens pagrindu, o tai mažiau žalinga gamtai, mažina tepimą, neturi stipraus kvapo ir palengvina naudojimą, maišymą ir valymą. Pendimetalinas priklauso dinitroanilinų cheminei grupei, klasifikuojamai kaip HRAC Groupė K1.

Stomp CS yra dirvinis herbicidas. Dygstančios piktžolės įsisavina jį per šaknis. Purškiant po sudygimo, jis veikia daugiau per lapus. Stomp CS dirvoje veiksmingas išlieka labai ilgai, todėl jis sunaikina ir vėliau dygstančias piktžoles. Stomp CS naikina tokias vienaskiltes piktžoles, kaip vienmetės miglės, o taip pat daugelį plačialapių piktžolių - kibiuosius lipikus, akles, notreles, ramunes, daržines žliūges, dirvines nemiršėles, veronikas, našlaites, baltąsias balandas, trikertes žvagines, rūgtis ir t.t. Stomp CS geriausiai naikina piktžoles nuo jų sudygimo iki 2 lapelių tarpsnio, silpniau sunaikina gerai įsišaknijusias senesnes piktžoles ir nenaikina daugiamečių piktžolių.
  

Naudojimo ypatumai

Venkite patekimo ant gretimai/kaimynystėje augančių augalų.

Nenaudokite užmirkusiuose dirvose ir dirvose, linkusiose užmirkti.
Akmenuotose ir sunkiose dirvose yra augalų pažeidimo rizika, ypač, kai po herbicido panaudojimo užeina smarkus lietus.
Sėklų guolis turi būti gerai paruoštas, tvirtas ir vienodo gylio.
Purų ar grumstuotą dirvožemį prieš sėją privoluokite.
Naudojant herbicidą prieš sudygimą grumstuotose dirvose (ypač, jei grumstų diametras didesnis kaip 75 mm), galimas veiksmingumo sumažėjimas, taip pat sėklos gali būti nevienodai padengtos dirva, ir tai gali sukelti augalų pažeidimus.Registracijos numeris: 0443H/12.

Galiojimo laikas: 2 metai po pagaminimo datos.

 

Užregistravo: BASF A/S, Ved Stadsgraven 15 DK-2300 Kopenhaga S, Danija
Kilmės šalis: BASF SE, D-67056 Ludwigshafen, Vokietija
Gamintojo atstovas: BASF UAB, Sausio 13-osios g. 4A, LT-04343, Vilnius, Lietuva. Tel.: 8-5 210 74 50.