Blog title

KVIEČIAME DALYVAUTI BEDNAR LOTERIJOJE! LAIMĖKITE NAUJAS RAŽIENŲ AKĖČIAS BEDNAR STRIEGEL PRO 7500!

Norėdama Lietuvos ūkininkams atsidėkoti už lojalumą ir pasitikėjimą „Agrokoncerno grupe“, įmonė „Agrokoncerno technika“ skelbia ypatingą akciją-loteriją „Iš Agrokoncerno perki - BEDNAR techniką laimi!”.

Ūkininkai, nuo birželio 1 iki rugsėjo 30 dienos, įsigiję produktų ir/ar paslaugų už 50 tūkst. eurų ar daugiau iš įmonių „Agrokoncerno technika“ arba „Agrokoncernas“, dalyvaus loterijoje, kurios pagrindinis prizas – 7,5 metro darbinio pločio ražienų akėčios BEDNAR Striegel PRO. Šio prizo vertė – daugiau nei 25 tūkst. eurų.

Pasak įmonės „Agrokoncerno technika“ direktoriaus Mindaugo Lapatkino, BEDNAR akėčios, kaip pagrindinis prizas, pasirinktos neatsitiktinai. Tai yra sparčiai populiarėjantis padargas tiek ekologiniuose, tiek ir chemizuotuose Lietuvos ūkiuose.

Ražienų akėčios yra skirtos pradiniam augalų liekanų tvarkymui nuėmus derlių. Tvirtais virbalais augalų liekanos tolygiai paskirstomos po lauką, kad vienodai susimaišytų su dirva toliau ją kultivuojant. Ražienų akėčias galima veiksmingai naudoti ir pirminiam ražienos skutimui, tarpinių kultūrų sėjai, dirvos paruošimui, atvėrimui ir sušildymui pavasarį, pievų ar javų pasėlių aeravimui“, – loterijos prizą pristato M. Lapatkinas.

Šioje akcijoje gali dalyvauti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Dalyvis, išleidęs 50 tūkst. eurų (be PVM) sumą UAB „Agrokoncerno technika“ arba UAB „Agrokoncernas“ prekėms ir/ar paslaugoms, turi užsiregistruoti el. paštu bednar@agrokoncernas.lt, nurodant savo vardą, pavardę, kontaktus bei ūkininko pažymėjimo ar ūkio registracijos numerį, taip pat vietovės adresą, kurioje ūkininkauja.

Jeigu prekėms ir paslaugoms išleista pinigų suma viršija 100 tūkst. eurų, bus sugeneruojami du bilietai ir t.t. Tas pats dalyvis loterijoje gali dalyvauti su neribotu bilietų skaičiumi.

Akcijos laimėtojas bus atrenkamas atsitiktine tvarka iš visų užsiregistravusių dalyvių atskiro renginio metu, dalyvaujant nepriklausomiems stebėtojams.

Pagrindinės Akcijos Taisyklės:

1.   Akcijos „Iš Agrokoncerno perki – Bednar techniką laimi!“ organizatorius yra UAB „Agrokoncerno technika“.
2.   Akcija vyksta nuo 2022 m. birželio 1 d. iki 2022 m. rugsėjo 30 d. (imtinai).
3.   Akcijos prizas – Naujos ir nenaudotos ražienų akėčios Bednar Striegel PRO PN 7500.
4.   Akcijoje dalyvauja fiziniai ir juridiniai asmenys, Akcijos laikotarpiu įsigiję prekių ir/ar paslaugų iš UAB „Agrokoncerno technika“ arba UAB „Agrokoncernas“ už 50 000 Eur (be PVM) ar didesnę sumą.  Išleista pinigų suma prekių ir/ar paslaugų įsigijimui skirtingose įmonėse nėra sumuojama. Sumuojama tik vienoje įmonėje išleista pinigų suma per Akcijos laikotarpį.
5.   Akcijos dalyviui kiekvienai išleistai 50 000 Eur (be PVM) sumai suteikiamas vienas dalyvio bilietas. Išlaidoms pasiekus 100 000 Eur (be PVM) suteikiamas antras dalyvio bilietas ir t.t.
6.   Dalyvis, išleidęs 50 000 Eur (be PVM) sumą UAB „Agrokoncerno technika“ arba UAB „Agrokoncernas“ prekėms ir (ar) paslaugoms, turi užsiregistruoti el. paštu bednar@agrokoncernas.lt, nurodant savo Vardą, Pavardę, tel. numerį ir el. paštą, ūkininko pažymėjimo ar ūkio registracijos numerį bei vietovės adresą, kurioje ūkininkauja.
7.   Pasibaigus akcijos laikotarpiui, dalyvis informuojamas apie jo turimų bilietų kiekį.
8.   Prizas į piniginį ekvivalentą nekeičiamas.
9.   Akcijos laimėtojas gali pasirinkti kitos 9 ar 12 metrų atitinkamos komplektacijos Bednar Striegel PRO padargą, sumokėdamas prizo vertės ir pasirinkto padargo kainų skirtumą.
10.   Akcijos organizatorius įsipareigoja sumokėti visus su Prizu susijusius privalomus mokesčius.
11.   Akcijos Laimėtojas bus atrenkamas atsitiktine tvarka iš visų Akcijoje užsiregistravusių Akcijos dalyvių, atskiro renginio metu, dalyvaujant nepriklausomiems stebėtojams.
12.   Prizo laimėtojas, nurodant vardą ir pavardę, bus skelbiamas viešai.
13.   Akcijoje nedalyvauja UAB „Agrokoncerno technika“, UAB „Agrokoncernas“, UAB „Agrokoncerno grūdai“ darbuotojai ir jų šeimos nariai.
14.   Organizatorius turi teisę bet kuriuo metu keisti Akcijos taisykles ir (ar) nutraukti Akciją, informuodamas apie tai tuo pačiu būdu, kaip buvo paskelbtos šios Akcijos taisyklės.

Išsamias akcijos taisykles galite rasti čia: AKCIJOS TAISYKLĖS