Blog title

ŪKININKAI PRISIDEDA PRIE INICIATYVOS, KURI PADĖS MOKSLEIVIAMS GERINTI GAMTOS MOKSLŲ REZULTATUS

Matematika, fizika, chemija, biologija ir anglų kalba – tai vienos svarbiausių disciplinų, kurios yra reikalingos apie gamtos mokslų studijas svajojantiems moksleiviams. Tačiau ne visi  moksleiviai regionuose gali pasigirti aukščiausiais pažymiais, taip pat ne paslaptis, kad mokyklose trūksta šiuos dalykus dėstančių pedagogų.

Todėl įmonė „Agrokoncernas“, kartu su partnere, įmone „Adama“, kviečia šalies ūkininkus prisidėti prie socialinės iniciatyvos jaunuoliams. Jos pagrindinis tikslas yra užtikrinti nemokamas profesionalių korepetitorių paslaugas 11-12 klasių moksleiviams.

Pasak įmonės „Agrokoncernas“ produkto grupės vadovės Livetos Budreckytės šalies žemdirbiai, pirkdami „Timeline FX“ produktą, skirtą kovai prieš piktžoles javuose, prisidės prie motyvuotų ir savo žinias siekiančių pagerinti moksleivių švietimo.

Projekto tikslas, kurį išsikėlė jo iniciatoriai – padėti pasiruošti brandos egzaminams kasmet mažiausiai šimtui jaunuolių.

Įmonės „ADAMA Northern Europe“ generalinė direktorė Erika Cesiulė sako, kad augančiai kartai norisi parodyti, koks yra modernus žemės ūkis šiandien ir koks jis gali būti ateityje. Todėl šis projektas yra puiki galimybė sudominti jaunimą, kuris, ateityje galėtų prisidėti prie žemės ūkio, maisto sektoriaus auginimo.

Tikimės, kad ši iniciatyva padės jaunimui įgyti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir papildys aukštąsias mokyklas būsimais gamtos mokslų specialistais. Labai simboliška, kad ūkininkai, kuriems rūpi švarūs laukai ir kokybiškai užaugintas derlius, prisidės ir prie jaunosios kartos švietimo ir jų būsimos karjeros kelio pasirinkimo“, – sako E. Cesiulė.

Produktas „Timeline FX“ yra vienas iš efektyviausių herbicidų rinkoje, skirtas vienaskilčių ir dviskilčių piktžolių kontrolei javuose. Jis puikiai veikia vyraujant žemai oro temperatūrai, o dėl unikalios, skirtingų grupių veikliųjų medžiagų mišinio, ne tik naikina piktžoles, bet ir mažina jų atsparumo atsiradimo riziką.

Šį produktą saugu naudoti iki pat vėliavinio lapo pasirodymo tarpsnio (BBCH 37), jį panaudojus nėra jokių apribojimų sėjomainoje.